IGC Türkiye 2017 Uluslararası Jeotermal Kongresi, bu sene 2. defa Türkiye Jeotermal Enerji Endüstrisinin kalbi İzmir’de. İlk Etkinliğimiz, Haziran 2016’da başarıyla gerçekleştirildi ve bu sene sizler için daha büyük bir etkinliğe imza atıyoruz.

22-24 Mayıs 2017 tarihlerini ajandanıza kaydetmeyi unutmayın. Etkinlik, Swissotel Büyük Efes
İzmir yeniden düzenlenecek ve etkinlik kapsamında bir sergi, kongre ve saha gezisi olacak.

 

enerchange_transparent_logo

Enerchange, yenilenebilir enerji alanında bilgi hizmetleri ve danışmanlık hizmeti sunan bir ajansdır. Son on yılda Enerchange, medya ile güçlü bir ilişki kurdu ve iletişim alanında mükemmel deneyime sahip oldu.

Ajans, en üst düzeyde, yani haber portalları için içerik sağlama, konferanslar ve etkinlikler düzenleme ya da teknik el kitapları hazırlama gibi – bizzat veya çözüm ortaklarıyla geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Birçok etkinlik deneyimlerinden dolayı Enerchange, endüstrilere ve firmalara ulaşma ulaşma kapasitesine sahiptir.

Dr. Jochen Schneider, Enerchange -Enerchange’deki yenilenebilir etkinlikler ile ilgili deneyimli bir jeologtur ve Hydrosion’daki hidrokimyasal analizler üzerinde çalışıyor. Almanya ve Türkiye’de bir dizi başarılı jeotermal enerji etkinliğini yönetti.

thinkgeoenergy_logo_long

ThinkGeoEnergy, stratejik iş, araştırma, pazarlama, iletişim ve halkla ilişkiler ile ilgili faaliyetlere odaklanan kurumsal bir danışmanlık şirketidir.

Jeotermal enerji sektörünün ve endüstriyel ölçekli doğrudan kullanım sektörünün değer zincirini tüm dünyada kapsayan önde gelen jeotermal haber sitesi ve şebekesini işletmektedir. Sektördeki tüm önemli firmaların yanı sıra finansal şirketler, devlet kurumları ve ilgili firmalar, örneğin; Petrol ve gaz sektörünü de kapsar. Ayrıca bir İspanyolca ve Türkçe  jeotermal haber servisi olan JeotermalHaberler.com’u da işletmektedir.

Alexander Richter, ThinkGeoEnergy’nin Kurucusu, Stratejik, pazarlama, iletişim ve halkla ilişkiler konularında danışman olarak çalışan önde gelen jeotermal haber platformu kurucusudur. Uluslararası Jeotermal Birliği’nin (IGA) Başkanıdır.

JeotermalHaberler.com, dünyanın önde gelen jeotermal haber platformu ThinkGeoEnergy tarafından kurulan, yeni bir Türkçe jeotermal haber servisidir.

Eren Günüç, Jeotermal Haberler Editörü 
Eren Günüç, jeotermal proje ve yatırım geliştirme hizmetleri veren Geoexpect Consulting Services kurucusu, kıdemli bir jeofizik mühendisidir. ThinkGeoEnergy’nin Türkçe  jeotermal haber platformu olan JeotermalHaberler.com sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.